O nás

Sme mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa venuje širokej oblasti IT služieb. Našou prioritou je zabezpečiť pre zákazníka najvhodnejšie riešenie s ohľadom na jeho rozpočet a potreby. 

IT služby

Poskytneme vám non-stop služby v rámci technickej podpory IT. Naše služby zabezpečujeme počas pracovného týždňa nepretržite na pobočke nášho servisného strediska alebo vo vašej firme. Zákazníkom poskytujeme plnú podporu pri všetkých problémoch s technikou. Distribúciu tovaru zabezpečujeme v rámci servisných zásahov on Air, či sa jedná o drobné opravy až po rozsiahle riešenia.

Realizovaný servisný výjazd vrámci Humenného je zadarmo. 

VDC, Servery

Medzi najčastejšie požiadavky firemných klientov patrí správa serverov (montáže, nastavenia , servis), pravé preto venujeme tejto téme                                    čo najväčšiu dôraznosť, pretože vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá. Každým dňom sa snažíme posúvať s technológiou, ktorá napreduje                                       aby sme boli vždy o krok  v pred .

Pripravujeme pre vás vzdialenú zálohu databáz, firemných súborov a omnoho viac.
Prosím vstúpte a nechajte si poradiť 

IT Outsourcing – servis počítačov

V rámci našich služieb poskytujeme servis výpočtovej techniky. Túto službu zdieľame v spolupráci s našimi overenými partnerskými spoločnosťami.
Za každých okolností sa snažíme zabezpečiť 100% spokojnosť zákazníka.